Hydroterapie pro koně

Vodní běžecký pás pro koně

 
Aquatraining je technologicky a snadno udržovatelný produkt na nejvyšší úrovni. Vodní běžecké trenažéry vyráběné naší společností již 10 let úspěšně rehabilitují koně po celém světě.

Aquatraining je technologicky a snadno udržovatelný produkt na nejvyšší úrovni. Vodní běžecké trenažéry vyráběné naší společností již 10 let úspěšně rehabilitují koně po celém světě. Efektivní používání produktu našimi zákazníky od prvního dne uvedení na trh je toho nejlepším důkazem.

 

Při výrobě používáme nejvyšší standardy kvality (certifikát ISO 9001) – celý systém je vyroben z nerezové oceli – je to záruka dlouhověkosti a trvanlivosti. Jednoduché, ale promyšlené ovládací prvky podporují vaši každodenní práci. Záměrně se vyhýbáme nákladným technickým inovacím, takže pravidelná údržba zařízení je levná. To výrazně snižuje provozní náklady a zvyšuje ziskovost investic.

 

Pouze díky důkladné radě našich odborníků a individuálně vybraným řešením pro používání zařízení lze dosáhnout cíle prospěšného využití systému Aquatrainer, který je vhodný pro každodenní použití u koní.

 

Cílové školení našich klientů před spuštěním systému je základem pro úspěšný start. Pouze u nás obdržíte stážisty a speciální poradenský servis pro všechny otázky týkající se školicích plánů nebo zvláštních rehabilitačních opatření.

 

Jsme si vědomi, že v designu a konstrukci je skryto mnoho detailů, které partnerům koně během tréninku poskytují bezpečnost. Snížení rizika zranění na minimum – to je vždy naše priorita. Při navrhování zařízení Aquatrainer jsme vzali v úvahu všechny ergonomické aspekty zařízení, aby jeho používání bylo bezpečné jak pro koně, tak pro osobu, která zařízení obsluhuje.

 

Využijte potenciál vody

Pro zlepšení flexibility, délky kroku, svalového tónu, síly a rehabilitace. 

Ideální řešení pro rehabilitaci a jako součást tréninku ke zlepšení celkové flexibility, délky kroku, svalového tónu a síly pro zlepšení výkonu a snížení rizika zranění. 

Výhody
  • Kontrolované rehabilitační a aerobní cvičení pod dohledem.
  • Nyní jsou k dispozici zcela průhledné dveře a boky, jakož i platforma pro prohlížení a ovládání.
  • Trénink aqua-walk a trot může zvýšit kardiovaskulární aktivitu, délku kroku, svalový tonus a sílu.
  • K dispozici jako kombinace lázeňského systému s mořskou vodou, lázeňskými tryskami a možností chlazení.
  • Přední stěny běžeckého pásu jsou nižší, což umožňuje, aby se kůň pohyboval v přirozeném obrysu a při práci na nohou stavěl silné šlachy a vazy.
  • Může být instalován na zemi nebo v podzemí, aby se eliminovala potřeba pomocí ramp.
  • Rychlé plnění a vyprazdňování. Jednotlivé filtrační systémy.
  • Profesionálně postavený pomocí vysoce kvalitní konstrukce nerezová ocel.
  • Snadné zadání, exit.
  • Zabere méně místa než fond a údržba je snadná, hospodárná a ekologičtější.