Regenerator

HUMAN REGENERATOR JET

Čas je pravděpodobně to nejcennější, co v našem životě máme, a máme ho jen omezené množství. Pouze dobré zdraví a vitalita nám umožní užívat si dlouhý a plnohodnotný život. V důsledku toho může být snaha o dlouhý, zdravý a vitální život tou nejdůležitější hodnotou, nicméně nedávné události a aktuální světové dění změnili mnohým z nás pohled na tuto problematiku. Zdravotní, přírodní i sociální katastrofy zatěžují a ovlivňují nás lidi, v rozsahu, který nebyl dříve znám. Touha po regeneračních, aktivačních a život prodlužujících procedurách je nyní větší než kdy jindy.

Jedná se o celosvětově unikátní high-tech zařízení založené na principu technologie studené atmosférické plazmy (CAP).

„Plazma“ je ionizovaný plyn – tzv. čtvrté skupenství hmoty (ostatní jsou pevné, kapalné a plynné) a vzniká jeho nabuzením až na 100 000 stupňů nebo více. V přírodě se například slunce skládá z plazmatu nebo je vytvořeno vysokonapěťovými výboji, jako jsou bouřky, nebo polární záře. Když dojde k rychlému výboji plazmatu při atmosférickém tlaku, existuje další třída plazmy, ve kterém jsou elektrony a částice v tepelné nerovnováze. V tomto případě je teplota částic mnohem nižší než teplota elektronů. Tento typ plazmy se nazývá „studená atmosférická plazma“ (CAP). Teplota CAP se pohybuje mezi 25 °C a 45 °C.

Německá technologická perla, nyní exkluzivně dostupná i v ČR. High-tech přístroj představující spojení vědy a celostní medicíny. Human Regenerator Jet využívá studenou atmosférickou plazmu (CAP). Ta vytváří elektrostatické pole, jež obaluje vaše tělo a proniká hluboko do tkání. Celý proces podporuje regeneraci buněk, urychluje hojení ran a zranění, účinně bojuje proti virům a bakteriím a posiluje celkovou energetickou výměnu ve vašich buňkách.

– Vyrobeno v Německu.
– Absolutní jednička ve Velké Británii v oblasti zdravotní péče.
– TOP Biohack roku 2023.

Human Regenerator Jet je skvělým partnerem pro každého, kdo se zajímá o zdravý životní styl a hledá cestu, jak udržet tělo a mysl ve vynikající kondici.

Představte si, že by existovalo řešení této touhy po regeneraci. Inovativní a technologický design nábytku pro Váš domov, kterému říkáme loungeware, může výrazně zlepšit kvalitu vašeho života. Obohatilo by to život Váš i Váší rodiny bezprecedentním způsobem.

To je přesně ten moment, kdy Human Regenerator přichází na řadu. Svým celosvětovým unikátem a inovativní technologií studené plazmy (CAP) bojuje Human Regenerator proti následkům oxidačního stresu, degeneraci buněk a stárnutí, šetrným a jedinečným způsobe.

Jedná se o první NABÍJEČKU CELÉHO TĚLA na světě.

Energizujte své tělo a mysl způsoby, které jste ještě neviděli. Během aplikace, budete zcela obklopeni chladnou atmosférickou plazmou, která aktivuje Vaše buňky s anionty, elektrony a statickou energií. Tento proces podporuje tělo ve všech regeneračních procesech a nabíjí jej jako baterii.

Během používání uslyšíte a ucítíte příjemné brnění. Většina uživatelů během sezení usne, nebo si proceduru užívají v pohodlném meditačním stavu.