Icoone

Nejbezpečnější technologie pro léčbu těla a obličeje LASER Icoone® je inovativní neinvazivní techno-logie masáže zajišťující efektivní, rychlou a bezpečnou léčbu obličeje a těla. Kombinovaný účinek mechanické stimulace s LED a laserovými zdroji poskytuje rychlou cílenou léčbu specific-kých tukových oblastí, které nelze ovlivnit stravo-váním a cvičením. LASER Icoone® lze používat v kombinaci s jinými druhy léčby a dosáhnout tak lepších a rychlejších výsledků.

Použití na tělo Zlepšení vzhledu celulitidy, zmenšení tukových zásob, drenáž, zpevnění, remodelace, strie, zlepšení krevního oběhu, regenerace tkáně, push up, zpevnění poprsí.

Použití na obličeji Boj se stárnutím, lifting, drenáž, regenerace buněk, jemné i hlubší vrásky, zpevnění a omlazení.

Léčba na míru pro všechny kožní nedostatky Kombinace různých programů péče o obličej a tělo je navržena s cílem splnit náročné potřeby mužů i žen všech věkových skupin.Výsledky stabilizujete udržovací léčbou jednou nebo dvakrát za měsíc.

Účinek proti stárnutí | Úplná regenerace kůže Léčba podporující okysličení tkání a regeneraci kůže. Vyhlazuje kožní vrásky – získáte tak viditelně mladší vzhled.

Zeštíhlení | Tvarování těla Navrženo s cílem omezit rezistentní tukové zásoby, vyhladit celulitidu a dosáhnout přirozeného liftingu kůže. Tato léčba redukuje pomerančovou kůži a remodeluje celou postavu. Vše je spojeno s příjemným pocitem celkové pohody a lehkosti.

Zpevnění kůže | Nejlepší obnovení pružnosti kůže Díky stimulaci buněk pomáhá tato léčba bojovat se ztrátou kolagenu a elastinu spojenou s věkem, díky čemu se vaše kůže okamžitě zpevňuje. Dosáhnete tak zeštíhlení a obnovíte pružnost těla. Kromě toho je zvláště vhodný pro obnovu pružnosti kůže po zhubnutí.

Lifting obličeje a prsou | Kompletní omlazení Navrženo k okysličení a revitalizaci kůže, bojuje s dvojitou bradou, otoky pod víčky. Získáte plné rty, hladký výstřih, pevný krk a pevnější prsa. Budete vypadat mladší a zářivější.

Lehčí nohy | Dobrý pocit Navrženo k podpoře krevního a lymfatického oběhu, pomáhá zeštíhlovat a tvarovat nohy – získáte tak okamžitý pocit lehkosti a celkové pohody.

Mladý obličej | Skutečná radost Léčba pro kompletní boj se stárnutím obličeje a krku. Vaše kůže bude vypadat pružnější a sameto-vější, bude působit rozzářeným, mladistvým dojmem.

Technologie na míru pro dlouhodobé výsledky Individualizované balíčky pro všechny vaše potřeby • Možnost ošetřit nejcitlivější a zranitelné oblasti jako oči, výstřih, krk, vnitřní plochu paží a vnitřní stranu stehen, kolena a kotníky • Lze používat u všech druhů kůže, i na volné a citlivé kůži • Lze používat i každý den, bez časového omezení Bez poškození kůže • Prokázané výsledky již od 20minutové léčby;

Prezentační video technologie Icoone Laser

laser_treatment
Icoone® Protokol anti-Cellulitidní & Lokalizované adipozity 

Icoone protokol ošetření pkožky pro těhotné

Brožura Icoone

B2B icoone-CZ-2018-LD.compressed PG2_Stránka_2
Klepněte na tlačítko Upravit a změňte tento text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.
B2B icoone-CZ-2018-LD.compressed PG4_Stránka_2