Icoone

icoone® je jediné zařízení vybavené technologií Roboderm®: tento výhradní patent umožňuje ztrojnásobit povrch stimulace díky frakcionovanému sání, které pochází

z polí Micro Alveoli (mikroskopických otvorů) na povrchu dvou nezávislých motorizovaných válečků,
z komory mezi válečky (centrální komora).

Roboderm® je zdokonalením vakuové technologie a jediným systémem, který dokáže reprodukovat dvouruční manuální masáž. Ve skutečnosti umožňuje trojitý sací povrch lepší pohyb hlavic, takže operátor nemusí silně tlačit aplikátor oběma rukama. Tímto způsobem je možné používat obě ruce současně k vytváření stimulace, která je přirozenější pro zákazníka a méně namáhavá pro operátora. Pole mikroskopických otvorů Micro Alveoli na povrchu válečků rovněž umožňují hlubší a účinnější stimulaci: Multi Micro Alveolar Stimulation (MMAS).

MMAS Nový způsob ošetřování pojivové tkáně
Masáže icoone® přinášejí nepřekonatelné výsledky v léčbě celulitidy, lokalizovaných tukových usazenin, omlazování pokožky a zvyšování pružnosti tkáně.  Ošetření icoone® stimulují mikrovakuoly v tkáni.

Modely Icoone

Icoone

Icoone pokročilá technologie určená pro estetická centra , centra korektivní dermatologie, rehabilitace a sport.

Icoone Laser

Icoone Laser pokročilá technologie určená pro estetická centra , centra korektivní dermatologie, rehabilitace a sport. Integrovaný LASER a LED světlo.

Icoone Medical

Icoone Medical pokročilá technologie určená pro zdravotnicvtí, specialzovaná centra provádějící plastickou chirurgii, centra korektivní dermatologie, specializovaná rehabilitace, neurologie, onkologická estetika (onkoestetioka) a specializovaná sportovní fyzioterapie.

Icoone Laser Med

Icoone Laser Med pokročilá technologie určená pro zdravotnicvtí, specialzovaná centra provádějící plastickou chirurgii, centra korektivní dermatologie, specializovaná rehabilitace, neurologie, onkologická estetika (onkoestetioka) a specializovaná sportovní fyzioterapie. Systém je vybavený technologií LASER a LED světla.

Společnost Lefeen je autorizovaným distributorem pokročilé technologie Icoone pro Česko a Slovensko