Ivo Trainer

Ivo-Trainer je mobilní systém pro tažný-odporový trénink pomocí konstantně nastavitelného odporu

Ivo TRAINER je mobilní systém pro tažný-odporový trénink pomocí konstantně nastavitelného odporu, nebo přitahování na kterém můžete trénovat koordinaci a rozvoj rychlostně-silových schopností. Systém umožňuje lineární sprinty i boční pohyby s konstantním odporem po celé délce pojezdu 22m a také díky svému systému uchycení. To znamená, že díky tréninku s Ivo TRAINEREM lze výrazně zlepšit inter- a intra-muskulární koordinaci. 

Trenéři a terapeuti mají možnost Ivo Trainer instalovat v jakémkoliv prostředí interiéru i exteriéru. Patentovaný brzdný systém lze nastavit, tak aby vykonával konstantní nepřetržitý odpor, nebo přitahování. To umožňuje přesné změny individuálního nastavení, které vyžaduje sportovec, nebo pacient s odlišnou schopností výkonu. Stupnice a intenzita jsou čitelné na boční stupnici, to umožňuje rychlou změnu nastavení zatížení. Systém uchycení a jeho snadná montáž zajišťují sportovci a pacientům neomezený pohyb kolem své vlastní osy.

Obrazek titulka-01
14999793811388
Ivo-2-1

Ivo Trainer v kostce
● Plynulé nastavení tažného odporu v rozmezí 3 až 25kg ● Konstantní odpor
● Snadné nastavení a použití ● Multidimenzionální pohyb otočným zavěšením(180 °) ● Prodlužovací lanko o pracovní délce 22 metrů
● Tréninková vestas  popruhem přes rameno pro optimální trénink sprintu
● 360 ° přezky umožňují skoky a možnost otočení kolem své vlastní osy
● Patentovaná Brzdová

Díky možnosti nastavení a snadné změny plynulého odporu, nalezne Ivo Trainer uplatnění v mládežnickém sportu i ve sportech na profesionální úrovni. Ivo Trainer je určený pro multidimenzionální použití v terapeutické praxi nebo specifické specializované sportovní přípravě širokého spektra sportů. Terapie i trénink jsou se systémem Ivo Trainer velice efektivní, ale zároveň zábavné. Systém Ivo Trainer je navržen i pro použití v rehabilitaci a pro prevenci. Ivo Trainer mohou využít terapeuti rehabilitaci ortopedických a neurologických pacientů. Systém nabízí konstantní tažný odpor například pro použití v manuální  lokomoční terapii, jakož i v následném přechodném pohybovém tréninku chůze.

ivo_Therapie (1)

Systém nabízí konstantní tažný odpor například pro použití v manuální lokomoční terapii, jakož i v následném přechodném pohybovém tréninku chůze.

Letak Ivo Trainer 2-3str

Ivo Tainer v přípravě sportovců

Jedním z hlavních nástrojů úspěšného fotbalisty, tenisty, házenkáře, ragbysty, nebo hokejisty je atletický trénink.

Atletický trénink – Atletické dovednosti jsou základním stavebním kamenem každého sportovce. Například koordinační trénink stejně tak jako běh na krátké vzdálenosti a silový trénink jsou tedy nezbytné pro každého člena týmu – bez ohledu na jeho pozici. Ivo v sobě integruje cvičení, jako je běh přes žebřík. Například fotbalová koordinační cvičení s míčem na dva dotyky můžou být trénována také. Trénink s rezistencí zlepšuje odraz. Dokonce i brankářský trénink může těžit z mobilního systému odporu. Využití Ivo v krátkých sprintech při nácviku standardních situací jakými jsou například rohové kopy, nebo může mít zásadní význam pro trénink bočních skoků. V několika jednoduchých krocích můžete změnit výšku Ivo Trainera, který může být navíc individuálně přizpůsobený a libovolně umístěný v rámci hřiště, nebo haly. To znamená, že se hráč může zcela volně pohybovat na vzdálenost 25 metrů a vykonávat specifický sportovní trénink..

maxresdefault (1)
maxresdefault33
slider06-1030x430
TRaining Ivo2