Magnetoterapie pro koně

Magnetické přikrývky

 
Koberec pokrývá celé tělo, poskytuje podporu a regeneraci před a po cvičení. Je napájen z baterie a podporuje chrániče, boty a výrobky pro světelnou terapii Activo-Med a lze jej integrovat do jakéhokoli výcvikového plánu.

Systém Combi Extend je rozšířením klasického magnetického pole verze Combi + Classic a je navržen pro ještě intenzivnější použití. Kombinovaný zadní kryt s dalšími moduly kolem ramene a kolena přidává ještě více možností.

 

Můžete přestat hledat flexibilní a univerzální systém. Odpověď je systém Combi +: inovativní technologie s pružnými komponenty pokrývající několik oblastí použití.

 

Výroba tohoto modelu byla inspirována zkušenostmi našich mnoha profesionálních uživatelů na mezinárodních jezdeckých soutěžích.

 

Ovládání zařízení je prostřednictvím multifunkčního ovladače. Nastavitelné programy a sekvence se systémem magnetického pole a masážním systémem pracují současně. Parametry lze volně upravovat. Připravili jsme hotové ukázkové programy šité na míru potřebám koně a konkrétním nemocem. Ovládání zařízení je hračkou pro děti!

 

Pro ruční programování :
– Kombinovaný program: masáže a preferovaná magnetoterapie
– Nastavení izolační síly pro masáž a masáž magnetickým polem
– Samostatné nastavení frekvence pro magnetické pole
– Samostatné nastavení doby trvání v masážní řadě
– trvání aplikace
– Všechny parametry lze volně měnit

 

Samozřejmě je vždy možné ji rozšířit o kompatibilní systémové komponenty.

Nejlepší volba

Zvyšuje pevnost, svalový tonus a celkovou kondici. Používá se každý den a podporuje výkon nebo rehabilitaci koně.

 

Nechte svého koně těžit z pokročilé technologie fyzioterapie.

Technické údaje
 • Další moduly kolem ramen a kolen
 • 14 výkonných masážních modulů
 • 19 pulzujících magnetických cívek v 5 řadách
 • Integrovaný límec
 • Až 3 současné aplikace

Magnetické chrániče

 
Chrániče nohou Activo-Med jsou dodávány ve dvojicích a jsou k dispozici s terapií pulzním elektromagnetickým polem (PEMF), masážní terapií nebo kombinací obou.

Chrániče se 4 integrovanými magnetickými cívkami pracují na končetinách podle přirozeného směru toku.

 

Speciální kontrola a délka aplikátorů zajišťují nejlepší pokrytí končetin. Snadné použití a flexibilita zajišťují širokou škálu aplikací.

 

Chrániče nohou jsou k dispozici také s technologií cyklus-magneto-masáž . Kombinace magnetické masáže / masáže může přinést ještě lepší výsledky. 4 Masážní moduly jsou ovládány stejným způsobem jako magnetické pole. Používáme pouze materiály nejvyšší kvality. Chrániče mají speciální sekci pro ještě lepší přilnavost na noze koně a jsou vybaveny inovativním elastickým suchým zipem. Pruhy jsou roztažitelné až do délky asi 30%. Tímto způsobem lze popruhy snadno použít na zadních nohách v kotníku.

 

Ovládací skříňka a baterie jsou připojeny k dodanému pásu. Jsou připojeny kabely nohou do ovládacího panelu, který je dodáván s předem nastavenými programy a nastavením, ale lze jej přizpůsobit tak, aby vyhovoval potřebám vašeho koně.

 

Užitečné pro poranění šlach, rány a modřiny, ztuhlost a artritidu, obecnou prevenci a prevenci a také zotavení po cvičení.

Sám nebo v sadě

Potahy na nohy lze zakoupit jako „systém“, který obsahuje ovládací skříňku, baterii a nabíječku nebo jako součásti, pokud již máte koberečky Activo-Med , protože budou provozovány ze stejné ovládací skříňky.

Výhody
 • Kombinace masáže a pulzujícího magnetického pole s technologií kolo-magnetomasáž
 • Dlouhé pokrytí aplikátoru od kopyta po 56 cm dlouhý zápěstní kloub
 • Plně prodyšný materiál Hölotex
 • Kryt nohou lze zcela vyčistit pomocí snadno vyjímatelného aplikátoru
 • Robustní a osvědčená technologie pluginů
 • Vysoce kvalitní tkaniny v nejlepší kvalitě šití
 • Vlastní výrobní místo v Německu

Magnetické boty

 
Boty Activo-Med lze použít k minimalizaci poškození nohou, jako jsou modřiny, praskliny, šoky, degenerativní onemocnění, artritida, laminitida, zánět / otok, poškození vazů nebo šlach nebo fraktur.

Stejně jako ostatní systémy Activo-Med mají boty zavedené terapeutické programy. Existují i jsou k dispozici jako „doplňky“ pro lidi s koberci Activo-Med nebo jako systém Hoof Boot obsahující ovládací skříňku, baterii, nabíječku, oddíl a brašnu.

 

Bota se ovládá z ovládací skříňky a baterie, která se připojuje k řetězu koně. Odtud si můžete vybrat kterýkoli z naprogramovaných programů.

 

Cyklový vibrační modul generuje masážní sekvence, které jsou přenášeny na končetiny. Intenzitu lze nastavit na 5 bodové stupnici. Vibrace jsou cítit kolem lokte nebo kyčle oblasti koně.

 

Magnetický modul generuje pulsující magnetické pole rovnoběžné s masáží s přímým účinkem na oblast končetin.

 

Zařízení je určeno pro mobilní použití. Bota je připevněna k kopytu koně, takže je opravdu snadné ji používat.

 

Magnetická masážní obuv je skvělým doplňkem léčby a sebez rehabilitace vašeho koně. Ideální pro koně s přetížením šlachy a „opilci“.

Vždy s vaším koněm: ve stáji, v soutěži, v dopravě.

Vzorec 2 v 1

Kombinace magnetického pole a masáže kopyta je varianta, která doplňuje použití terapie v oblasti nohou .

 

Ovládání se provádí prostřednictvím kabelového spojení s krabicí řídicí jednotka nebo jako samostatná možnost s možností ovládací skříňky COMPACT. Během procedury má kůň kopyta zapuštěná zcela do boty.

Výhody
 • Kombinace masáže a magnetického pole v jedné komponentě
 • Dvojitá akce během aplikace
 • Mobilní aplikace
 • Jako další prvek v existující ovládací krabici
 • Samostatná verze s integrovanou řídicí skříní
 • Stabilní lehká konstrukce