Pressure-Ice

Pressure-Ice

automatický kompresní systém s chlazením pro akutní péči při zranění svalů, šlach a kloubů koní. PRo rehabilitaci po náročném výkonu koně.

25376.c.zoom (1)
25376.d.zoom (1)
38290.a.zoom
38290.d.zoom

Pressure-Ice moderní léčebná terapie pro koně, která snižuje bolest a otok pomocí chladu a aktivní komprese zraněné, nebo přetížené oblasti. Účinek chladu minimalizuje zánět a působí jako mírné analgetikum. Chladná aktivní komprese stimuluje průtok krve, přenáší kyslík do oblasti a tím léčí poškozené tkáně. Rovněž odvádí nadbytečnou tekutinu z oblasti přes lymfatický systém. Systém Pressure-Ice můžete využívat nejen k potlačení projevů zranění, ale i jako rehabilitační nástroj v průběhu regenerace po náročném výkonu. Jednotka je plně přenosná, kompaktní a samostatná bez napájecích kabelů. Jednoduše připevněte podbřišník s řídící jednotkou Pressure-Ice k vašemu koni a aplikujte zábaly na nohy. Pumpa se připevňuje k pásu na podbřišníku, bandáže se pak připojí k jednomu ze tří portů. U každého tlakového portu lze naprogramovat intenzita zvlášť. Doba procedury je konstantně naprogramována na 20 minut. Systém se snadno používá buď s podchlazenými gelovými paky nebo s balíčkem ledu / vody. Do všech hadic jsou zabudovány rychlouzavírací ventily. Doporučujeme zahájení léčby bez tlaku, nebo při nejnižším nastavení, dokud váš kůň není zvyklý na tento typ terapie. 

Výrobky Pressure-Ice

Set PW Horse

Systém Pressure-Ice

Systém zahrnuje: Tlakové čerpadlo, nabíječku, nálev, nožní obaly (2), gelové obaly (4), rukávy led / voda (2) 30,5 x 55,9 cm s polstrovaným ramenním popruhem.