Equi-N-icE

02c024422

Chladící bandáže pro potlačení bolestia otoků při zranění svalů, šlach akloubů koní.

Equi-N-IcE
legs500

Chlazení pro koně

Jedinečný systém chlazení koní společnosti Equi-N-icE poskytuje maximální efektivitu při léčbě poranění, vyvrtnutí, modřin nebo obecně udržení vašeho koně v pohodě. Vhodné pro použití kdykoli a kdekoli, ideálně před soutěží a po soutěži, produkty Equi-N-Ice působí rychle a jsou snadné na aplikaci. Zkušenosti byly pozitivní a výrobek byl oceněn a používá se dnes ve Velké Británii, Irsku, Francii, Austrálii, na Novém Zélandu, USA, Německu a Spojených arabských emirátech. Obvazy mohou být bezpečně použity v soutěži a koně ošetřované obvazem Equi-N-icE byly důsledně testovány v krvi a moči i při používání produktu podle pravidel Jockey Clubu. Unikátní bandáž Equi-N-Ice je opakovaně použitelná kompresní chladící bandáž, která nepotřebuje chlazení nebo mražení, aby dosáhla výsledku. Na rozdíl od běžných chladících procedur, které chladí z venku, Equi-N-ice pracuje na rychlém odvodu tepla z končetiny a zároveň poskytuje podporu pomocí komprese. 


Efektivní 
Equi-N-ice odvádí teplo ven z postiženého místa na rozdíl o jiných systémů, které se snaží místo ochladit. U ošetřené končetiny poklesne teplota o 10 až 15 stupňů Celsia během hodiny a zůstane tak po dobu následujících 2-3 hodin. 

Snadné použití a přenosné 
Equi-N-ice nevyžaduje chlazení, není potřeba míchání, nemá žádné nepříjemné pachy. Je vždy při ruce, přenosný a vhodný k okamžitému použití. 

Pro opakované použití 
Bandáže Equi-N-ice  je možné prát a znova použít s opakovaném naplněním chladící směsy Eqi-N-Ice, aby byl obvaz opět vlhký. Bude uložen v původním uzavíratelném sáčku, dokud bude opět potřeba. 

Nedráždivý 
Chladící kapalina je dodávána ve správné koncentraci pro přímou aplikaci a pro snadné použití. Speciálně navržená směs nedráždí pokožku.

Výrobky

Equi-N-IcE
stablepack281 NICE
image_import_1419410584
Bigbottle281
308784 horse dek
ice_socks_combi_pack_21
308786 Soks