Icoone

MULTIFUNKČNÍ TECHNOLOGIE PRO ESTETICKÁ OŠETŘENÍ, ODSTRANĚNÍ CELULITIDY,  REHABILITACI VÍCEČETNOU MIKROALVEOLÁRNÍ STIMULACÍ, NEURO-SENSORICKOU STIMULACÍ, SVALOVOU STIMULACÍ S VYUŽITÍM LASERU A LED TERAPIE

Účinnost a bezpečnost nízkoúrovňové laserové energie s duální vlnovou délkou a mechanických masážních zařízení byla vědecky prokázána četnými studiemi v celém světě. Nejnovější přístroj ICOONE® LASER je vybaven inovativní patentovanou technologií, která spojuje novou generaci nezávislých poháněných válečků vybavených patentovanou technologií Roboderm® se silou světla a laseru. Tato inovativní kombinace technik schválených agenturou FDA umožňuje jemnou, avšak účinnou stimulaci pokožky ke zlepšení vzhledu celulitidy a vyladění tělesných křivek. Válečky se otáčí dovnitř, ven, dopředu a dozadu a provádí vícenásobnou stimulaci pokožky v závislosti na požadovaných cílech. Toto mechanické působení je završeno vyladěním stavu narušené pokožky pomocí řad malých otvorů na povrchu válečků (Roboderm®), které dokonale působí na mikrovakuoly uložené v podkožní tkáni. Obě vlnové délky navíc pronikají do tkáně a vytváří tepelný efekt, který zvyšuje propustnost buněk a vede k uvolňování tuku, a to vše, aniž by došlo ke zničení tukových buněk. Tato jedinečná a nesrovnatelná a kombinace technologií, kterou jinde nenajdete, intenzivně působí na každý milimetr pokožky. Reaktivuje mikrocirkulaci a lymfatický oběh a stimuluje fibroblasty. Toto doplňkové působení nabízí účinnější, rychlejší a bezpečnější ošetření pokožky než tradiční mechanické válečky nebo samotná světelná energie.

Icoone Gold A4 13042017.compressed_Stránka_5

Frakcionované procvičování pokožky prostřednictvím řady mikro otvorů na povrchu válečků Multi Micro Alveolar Stimulation (Roboderm®) vyvolává alveolární stimulaci, která dokonale procvičí mikrovakuoly, které se nacházejí v podkožní tkáni. Oba nezávislé motorizované válečky opatrně vytahují pokožku pomocí otáčení ve třech směrech podle typů tkání. Tento jedinečný a nepřekonatelný mechanismus působení, který kombinuje specifickou rotaci s 1180 kožními podněty na dm2, vyvolává významné fyziologické účinky na obnovu a posílení přirozených funkcí buněk. Jemně ale intenzivně uvádí kožní tkáň do dobré kondice, odstraňuje tukové zásoby, upravuje krevní a lymfatický oběh a aktivuje lipolýzu.Stimuluje také produkci kolagenu a elastinu a rychle vyhlazuje a vypíná pokožku.

Tato inovativní technologie schválená FDA nabízí intenzivní stimulaci pokožky s cílem snížení výskytu celulitidy a zároveň zlepšení tvarování těla.

Přístroj ICOONE® LASER nabízí exkluzivní kombinaci neinvazivních technologií tvarování těla. Bylo klinicky prokázáno, že světlo diodového laseru o vlnové délce 945 nm proniká do tkáně a je absorbováno v lipidech, což vytváří tepelný efekt, který změkčuje tuk v adipocytech. Světlo o vlnové délce 650 nm upravuje propustnost membrán tukových buněk a umožňuje, aby se tuk ošetřený světlem o vlnové délce 915 nm snáze přesunul do mezibuněčného prostoru. Působení dvou nezávislých poháněných válečků zajišťuje pohyb tuku vpřed směrem do lymfatického systému, zvyšuje průtok krve a podporuje lymfatickou drenáž. Působení na narušenou pokožku prostřednictvím skupiny malých otvorů na povrchu válečků vyvolává vícečetnou mikroalveolární stimulaci (Roboderm®), která dokonale působí na mikrovakuoly v podkožní tkáni. Dva nezávislé poháněné válečky jemně vytahují kůži díky otáčení ve třech směrech podle typu tkáně. Tento jedinečný mechanismus působení, který jinde nenajdete, spojuje specifické otáčení s 1180 mikrostimulačními body na dm2 pokožky, vyvolává výrazný fyziologický rehabilitační efekt a zlepšuje přirozenou funkci buněk. Jemně ale intenzivně upravuje stav kožní tkáně tím, že eliminuje tukové vrstvy, zlepšuje krevní a lymfatický oběh a reaktivuje lipolýzu. Dále stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu pro rychlé vyhlazení a zpevnění pokožky.

Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_5

Technologie Roboderm® spočívá v řadě mikro otvorů na povrchu válečků, které indukují 1180 alveolárních stimulací Multi Micro na dm2 ošetřované plochy. Tato jedinečná a nepřekonatelná funkce potahování, vytahování a vtahování tkání na povrchu pokožky zajišťuje perfektní a jemnou manipulaci s kožním záhybem uvnitř ošetřovací komory. Tato revoluční léčba je tak jemná a vhodná pro každý typ pokožky, že již není nutné, aby si pacient na sebe oblékal spodní prádlo. Roboderm® je zvláště účinný při léčbě volně visící kůže a citlivé pokožky.

_roller
Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_1
Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_3
Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_5
Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_7
Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_2
Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_4
Brozura_icoone_Laser_HD_CZ.compressed_Stránka_6
icoone-howitworks_2
Icoone Gold RENT

Icoone Gold A4 13042017.compressed_Stránka_7
laser_treatment
MG_4239_