Vysokovýkonné lasery

Vysokovýkonné lasery

Biostimulační a léčebné účinky laserové terapie jsou známy již od roku 1960. Výraz „biostimulační“ znamená schopnost „bio-stimulovat“ růst tkáně a a její reparaci na buněčné úrovni. Laserové světlo lze díky jeho monochromatickému a souvislému charakteru přesně nastavit a definovat tak předem jeho chování. Vlnové délky 810/980nm a 1064nm jsou specifické vysokým účinkem na biologické chromofory. To umožňuje maximální terapeutický účinek bez ozařování okolní oblasti. Maximální výkon 12 W umožňuje výjimečně hluboký průnik laserového světla. Optimální poměr absorpce a průnikové hloubky zaručuje účinnou stimulaci tkání a receptorů bolesti až do hloubky12 cm. Terapie vysoce výkonovým laserem představuje velmi jednoduchou a efektivní léčbu bez vedlejších účinků, jež může být zacílena na libovolné bolestivé místo těla.

Okamžitá úleva od bolesti Vlnová délka laserového světla poblíž 1000nm v extrémně krátkém pulzním režimu, využívající technologii vysoce výkonového laseru integruje zcela novou terapeutickou vlastnost – schopnost vytvářet mechanickou vlnu v biologické tkáni. Vlnové délky 1064 nm a 980 nm jsou speciálně navrženy tak, aby se velmi dobře vstřebávaly ve strukturách založených na vodní bázi. Poté, co se laserové světlo dostane na pokožku, vytváří v lidské tkáni fotomechanickou vlnu o specifické vlnové délce.

Mechanická stimulace volných nervových zakončení a dalších receptorů bolesti v podkožní tkáni blokuje průchod bolesti nervovým systémem a přináší tak okamžitou úlevu. Tato mechanická vlna navíc stimuluje lokální mikrocirkulaci a podporuje lymfatickou drenáž dané patologické oblasti. Kombinací biostimulace a fotomechanické stimulace vysoce výkonovým laserem se tak léčí tkáň a zároveň je poskytována výkonná a nenávyková metoda regulace bolesti.

Bi-Powe-2png

Modely Vysokovýkonných laserů EME

Bipowerlux---Crystal-yag-desk-LD-WEB

Bi Power Lux 12W

HL1362/12
810 + 980nm

 

EME-Laser-High-power-HPLS-Vikare

Vikare 8W

HL1361
940nm

Polyter-Evo-aperto-LD-WEB

Polyter Evo 4W

980nm


Nabídka Vysokovýkonných laserů

Lasery Lefeen 2018