Physicool

Physicool Logo

Rychlá úleva, Rychlé zotavení

produkte-1
soccer-injuries

Physicool je unikátní chladící bandáž impregnovaná s rychle se odpařujícím alkoholem. Alkohol reaguje s tělesným teplem a odpařuje se když je bandáž aplikovaná. Tento odpařující proces odvádí teplo z od tepelných zdrojů-lokální podkladové tkáně. Zatím co hlubší tkáně se ochlazují, komprese ovlivňuje zánětlivé procesy a napomáhá uzdravení a zotavení.

Jak funguje Physicool

Termografická analýza tkáně po aplikaci physicool. Ukazuje aplikovanou bandáž Physicool na nohu, kde sníží teplotu o 10¨za 10 minut a stáleklesala.

thermographic
obr. 1. Templota před cvičením / Obr. 2. Teplota po 15ti minutovém tréninku - bez bandáže / Obr. 3. Teplota po 5ti minutách od aplikace bandáže. / Obr. 4. Teplota po 10ti minutách po aplikaci bandáže -ukazuje pokles o 7C  / Obr. 5. Teplota po 15ti minutách po aplikaci - ukazuje pokles o 10C a více / Obr. 6. Teplota po 60ti minutách po odstranění bandáže. bandáž byla aplikovaná 30 minut. Každá bandáž chladí 2 hodiny. Benefity Physicool jsou srovnatelné a aplikací sáčků s ledem, chladícími sprejia gely.

Ukázka jak plikovat Physicool

Praktická úkázka jak aplikovat bandáže Physicool.

Aplikace Physicool na kotník

Physicool Komerční klip

Výzkum ochlazení pomocí odpařování

Odpařování je proces který umožní tekutině změnu skupenství v plyn. Když se tekutina odpařuje ztrácí teplotu teplé částice první. Zbylé částice jsou chadič. Alkohol se odpařuje při nižší teplotě a rychleji než voda. To dává větší rychlost a účinnost odpařování.  Chladící kapalina odstraní tepleší částice z hlubších vrstev, s výsledkem benefitu v podobě chladu.

Physicool chladí technologií otevřených buněk

Bandáže Physicool byly vědecky navrženy vázat chladící kapalinu na povrchu bandáže pro udržení kontinuální distribuce. Toho se dosahuje díky jedinečné vazbě bandáže, která využívá technologii otevřených buněk, která zachycuje chladicí kapalinu v "buňkách" a uvolňuje kontinuální chladicí efekt.

Další chladicí kapalina může být nastříkána přímo do obvazu, pokud je vyžadována další doba chlazení. Není třeba odstranit bandáž, protože to má mimořádný vazebný účinek společnosti Physicool.

Kryoterapie

Kryoterapie (chladicí terapie) je široce využívána jako přínosná léčba jak v raném stádiu zranění, tak při rehabilitaci úrazů měkkých tkání. Teplota podkladových tkání se snižuje odběrem tepla z těla, aby se dosáhlo terapeutického účinku; Snížení teploty tkáně, průtok krve, bolest a metabolismus v postižené oblasti. Pokud je přípravek Physicool správně používán, obvaz se budete cítit teplým na dotek navenek.

Komprese

Physicool kombinuje kompresi a podporu s trvalým chlazením. Výzkum ukazuje, že terapeutické přínosy léčby za studena jsou zvýšeny současným stlačením postižené oblasti (Capps, 2007). Cílem komprese je zastavit krvácení a snížit otoky.

 

q4

Výrobky Physicool

Bandage_A_1 (1)

Bandáž A (kotník, zápěstí, loket)

Velikost A (10 cm x 2 m) chladící bandáž ideální pro ošetření podvrtnutí a zranění zápěstí, loktů a kotníků; Fyzikální opakovaně použitelné chladicí bandáže kombinují okamžité chlazení, kompresi a podporu.

Bandage_B_1 (1)BB

Velikost B  (koleno, noha, rameno)

Velikost B (12 cm x 3 m) chladící bandáž navržená k léčbě ramen, kolen, nohou a zadním vyvrtáním a zraněním; Fyzikální opakovaně použitelné chladicí bandáže kombinují okamžité chlazení, kompresi a podporu.

Combination_Pack_2 (1)BB

Kombinovaný balíček

Obsahuje jednu velikost A Chladicí bandáž a jednu 150ml láhev chladicí kapaliny, kombinace Pack Physicool je ideální pro ošetření podvrtnutí zápěstí, loktů a kotníků a zranění.

Capture1 (1)

Balíček po výměně  a operacích kolene a následného zotavení

Rychle snižuje bolest a zánět po operaci náhrady kolen a artroplastiku. Balík obnovy vám poskytne týden úlevy od bolesti a současně snižuje záněty kolem kolena, čímž se dostanete rychleji na nohy!

Physicool_Physioroom_WebPics-01 (2)

Balíček na zotavení z plantární fascilitidy

Rychle snižuje bolest a zánět způsobený plantární fasciitidou. Balíček obnovy vám poskytne týden úlevy od bolesti a snižuje zánět kolem nohy, čímž se rychleji dostanete na nohy!

cooling-spray

Rychle účinný Chladící sprej pro Rychlou úlevu 125ml 

Popis

Čerstvé úlevy pro nejžhavější letní den. Rychle ochlazuje pokožku a podráždění pokožky. Pro okamžitou, klinicky prokázanou, dlouhodobou úlevu.
 
Chladicí sprej Physicool
Chladicí sprej Physicool je ideální pro:
 
Obecné chlazení - Rychle snižuje teplotu pokožky
Malé spáleniny a popáleniny - léčí menší spáleniny a popáleniny
Pichlavé teplo - Upravuje pichlavé teplo
Stírání a kousnutí - uklidňuje kousnutí hmyzem a bodnutí
 
Tato účinná a účinná chladicí kapalina rychle snižuje teplotu pokožky, okamžitě chladí, zastavuje podráždění a svědění.
 
 
Jak se přihlásit:
1. Lehce nastříkejte na pokožku
2. Nechte mlhu odpařovat a vychladnout
3. Podle potřeby znovu použít

small

Chladící sprej pro rychlou úlevu. 125ml - Porazte návaly horka

Porazit teplo o návaly horka přirozeně, klidně a nenápadně. Přírodní alternativa k HRT.

Popis

Chladící mlha nabízí okamžitou, dlouhodobou úlevu od nepohodlí návalu tepla nebo nočního potu.
 
Ochlazuje, hydratuje a uklidňuje
Snižuje tělesné teplo a zarudnutí
Okamžitá, dlouhotrvající úleva
Klinicky schváleno
 
Deborah Bruceová, konzultantka gynekologa v nemocnici London Bridge a radě Britské menopauzy společnosti: "Výrobek na vyléčení horkých propláchnutí je chladící mlha, která obsahuje alkohol, který se odpaří, jakmile se dostane do kontaktu s pokožkou, vytáhne teplo ihned. Aloe Vera v přípravku také pomáhá zmírnit jakékoliv zarudnutí, často spojené s návaly tepla, které se vyskytují u menopauzálních žen.
 
Chladící mlha vůně opravdu krásná, určitě vidím, že tento produkt je velmi oblíbený u žen, u kterých je hormonální substituční léčba (HRT) kontraindikována.
 
"Také je třeba poznamenat, že výrobek po aplikaci nenechá žádné lepivé zbytky a může být použit na make-up, který bude nepochybně apelovat na ženy! Jako další přínos zanechává pokožce pocit měkkosti a hydratace. Zkoušel jsem tento výrobek sám a rozhodně bych ho doporučil svým pacientům. "
 
Jak se přihlásit:
1. Lehce rozstříhněte oblast hrudníku a krku
2. Nechte mlhu odpařovat a vychladnout
3. Podle potřeby znovu použít
 
9 z 10 žen uvedlo, že chladicí mlha výrazně snížila jejich příznaky návalu horka v nedávné nezávislé studii. Pro více informací klikněte zde.

cooling-spray-500ml-300x300

Extra chladící kapalina 500ml

500ml Physicool Coolant Spray umožňuje, aby se obvazy Physicool dobíjely nástřikem chladicí kapaliny přímo na bandáž nebo postřikováním svařovaného obvazu během balení fólie. Nechte bandáž chladicí kapaliny znovu absorbovat do obvazu. Tato lahvička plně naplní bandáž velikosti A 7x a Bandáž velikosti B 5x.

man (kopie)

Physicool v nemocnicích a zdravotnictví
Physicool se používá v rámci NHS, soukromých nemocnic a zdravotnických pracovníků ke snížení bolesti, otoku a zánětu v celé řadě aplikací.

Neustále hledáme nové způsoby, jak zlepšit péči o pacienty. Physicool snižuje bolesti pacienta a urychluje jejich hojení. Physicool nejen mobilizuje pacienty rychleji než jiné systémy kompresního chlazení, ale šetří i třetinu nákladů. Dr. Simon Garrett, konzultant trauma centra a ortopedický chirurg, Dorchester County Hospital NHS Trust: Integrovaná studená a komprese je klinicky ověřená, že pomáhá omezit otok a obnovit rozsah pohybu.  Nyní, kvůli skýtajícím výhodám, chirurgové a terapeuti volí Physicool jako své preferované chladicí zařízení.

Systém Physicool byl nejprve použitž po operacích u pacientů po náhradě kolenního kloubu. Při umístění na končetinu se chladicí kapalina (s rychle odpařujícími alkoholy) odpařuje a absorbuje latentní teplo - snižuje otoky a bolesti. Obvaz se vyrábí s použitím vazby s otevřenými články, která působí jako potrubí pro chladicí kapalinu a zásobuje jí po dobu 2 až 3 hodiny pro chlazení před tím, než je jí třeba doplnit.

Kvůli úspěchu dosaženému v rehabilitaci post-totální artroplastikách kolene (Garrett, 2012); Physicool je nyní používán k podpoře a zefektivnění rehabilitace pacienta po operaci na všech částech těla, traumatem, zánětem kloubů, hematomem a revmatoidní artritidou.

Klinické důkazy
I přes související rizika spojená s  léčbou na bázi ledu-chladu ,společnost Physicool prokázala, že překonala existující, dostupné studené terapie. V roce 2012 provedli pan A. Mumith MRCS, pan M Barrett MRCS a S. Garrett FRCS (Tr & Orth) etickou studii, která nekompromisně hodnotí účinnost Physicoolu a porovnává ho s chladicím systémem Cryo u pacientů s celkovým artroplastickým kloubem. Metoda použila randomizovanou studii podle počtu nemocných pacientů na 80 pacientech (40 na skupinu). Všechny TKA byly provedeny jediným chirurgem používajícím standardní chirurgické techniky.

Chladicí zařízení byla přidělena v 1. pooperační den. Hodnoty skóre bolesti v systému VAS a rozsah pohybu byly zaznamenány předchlazením a po 30 minutách ochlazování. Výsledky byly získány po prvním a druhém dni po operaci, po kterých byli pacienti propuštěni.

Rozsah pohybu

Skóre skóre bolesti Physicool


Physicool rozsah pohybu Dorset NHS nemocnice soud

Studie prokázala, že Physicool je velmi životaschopnou alternativou ke Kryo systémům. Ve skupině s Physicool došlo ke statisticky významnému zvýšení rozsahu pohybu a snížení bolesti oproti skupině s Kryo systémem na bázi cirkulace kapaliny chlazené ledem jakým je například GameXX.

Výsledky
V prvním pooperačním dni měla skupina Physicool o 20,38 ° zlepšení v oblasti pohybu, což bylo o 65% větší než u skupiny s Kryo systémem a skóre bolesti VAS skupiny Physicool bylo sníženo o 44% více než bylo dosaženo Skupinou s Kryo systémem.

Ve druhém pooperačním dni skupina Physicool zaznamenala zlepšení v rozsahu pohybu o 83% vyšší než dosah dosažený skupinou s Kryo systémem a skóre bolesti VAS skupiny Physicool bylo sníženo o 116% ve srovnání s redukcí dosahovanou metodou Kryo / Skupina s manžetou plněnou ledem.

Přestože existují neoficiální důkazy o tom, že skupina Physicool pokračuje v překonání skupiny s Kryo poté, co byli pacienti propuštěni, toto zlepšení nebylo možné kvantifikovat jako součást této první studie.

Pro účely studie bylo chlazení pro obě skupiny omezeno na dvě 30minutové sedění denně. Při běžném používání je důležitou výhodou použití Physicool, že může být použita po výrazně delší dobu, než by bylo možné pro Kryo, protože Physicool neomezuje ambulantní pohyb, obvaz může zůstat zapnutý a ochladí až na dvě hodiny Před tím, než se veškerá chladicí kapalina odpaří a chladicí kapalina může být doplněna nebo doplněna postřikem.

Očekává se, že při normálním klinickém použití, jak před, tak po propuštění, pacienti budou ochotni používat Physicool častěji a po delší dobu, než by uvažovali o použití Kryo systému a jejich zlepšení v oblasti pohybu a bolesti jsou pravděpodobně Dokonce ještě větší než bylo dosaženo v této kontrolované studii.

slide2-1

Fyzikální péče o léčbu a rehabilitace zranění sportu

Physicool je pro ošetření sportovního zranění s kit-bag zásadní. Používají ho sportovci, terapeuti a trenéři; Přípravek Physicool se používá k léčbě akutních úrazů nebo k systematickému používání během tréninku k regeneraci. Physicool se stal spolehlivou rehabilitační pomůckou nezbytnou pro dosažení ještě větších výkonů, což sportovcům a sportovním nadšencům umožní zrychlit se, trénovat tvrději a dosáhnout špičkového výkonu.

Chladicí bandáž používáme k hojení. Physicool výrazně snižuje otoky a záněty, snižuje bolest a pomáhá urychlit proces hojení - čímž se hráč rychleji postaví na nohy. Dan Martin, vedoucí lékařských služeb, klubu Bristol Rugby.
 

Léčení sportovních zranění


Chladicí terapie (známá jako kryoterapie) při léčbě sportovních zranění přispívá ke snížení teploty tkáně, průtoku krve, bolesti a metabolismu v postižené oblasti. Jedná se o dobře známou léčbu, zejména u poranění měkkých tkání, jako jsou výrony a naraženiny.

Když dojde k poranění, dochází k zánětu a bolesti. Otok (otok) se vyskytuje v důsledku zvýšení místního průtoku krve do poškozeného místa. Aplikace zdravotního obvazku Physicool snižuje teplotu tkáně kolem poškozeného místa, což vede ke zúžení místních krevních cév; Čímž se snižuje průtok krve a otok, léčba poškozené oblasti. Zkrácení množství opuchu v rané fázi sníží bolesti, protože nervové zakončení na místě poranění nebude stejně komprimované. Proto, čím dříve se Physicool používá k léčbě sportovního zranění, tím větší je výhoda a rychlejší rehabilitace.

Sportovní rehabilitace
Chladicí léčba se používá k omezení doby zotavení v rámci sportovního rehabilitačního programu. Physicool se úspěšně používá po závodě / utkání k ochlazení a stlačení cílových, zatížených svalů. To nabízí výhody svalové regenerace ledové lázně, ale bez ledové vody a bolesti z chladu. Physicool se používá k urychlení zotavení, snížení bolesti svalů a zmírnění bolesti;  a tím i zvýšení následného výkonu.

I když je chladicí terapie účinná s malým množstvím komplikací nebo vedlejších účinků, mělo by se zabránit dlouhodobému používání léčby na bázi ledu (led, ledové balíky, ledové výplně), protože to může způsobit vážné vedlejší účinky, jako je omrznutí a poranění nervů (Swensen, 1996 ). Existuje důkaz, že dokonce použití ledu zabaleného v ručníku může vést k omrzlinám (Graham, 2000). Physicool poskytuje mnohem bezpečnější alternativu k ochlazení benefity zcela srovnatelné jao pomocí výrobků na bázi ledu.
 
Reference
Kennet J, Hardaker N, Hobbs S, Selfe J; Chladící účinnost 4 společných kryoterapeutických přípravků
Swenson C, Swärd L, Karlsson J; Kryoterapie ve sportovní medicíně. Scand J Med Sci Sports, 1996, 6 (4): 193-200. Http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8896090
Graham CA, Stevenson J, Zmrazené čipy: neobvyklá příčina těžkého zranění, Br J Sports Med 2000; 34: 382-383 http://bjsm.bmj.com/content/34/5/382.abstract