EMCplusplus

EMC ++

Multiminerální roztok s vitamíny pro rychlou úlevu od křečí a prevenci proti křečím. 

6ad059_f2512e0c773a47b1b302c3d357618155-mv2_d_2133_1600_s_2
muscle-cramps-s1-facts

Multiminerální a vitaminový parfémovaný sprej na tělo

Revoluce způsobu, jakým obohacujeme své tělo minerály a vitamíny. Dvojfázový parfémovaný tělový sprej pro každodenní použití, pro sport nebo pro zvýšení výkonu těla. Hořčík je známý pro léčbu tuhých svalů, křečí, pomáhá tělu absorbovat vápník a je také nezbytný pro celkové zdraví těla. Okamžitá absorpce díky jedinečnému dvojfázovému vzorku spojenému s "inteligentní" složkou, která aktivně proniká minerály a vitamíny do epidermis, nikoliv přes gastrointestinální trakt.

EMC ++

Multiminerální roztok s vitamíny pro rychlou úlevu od křečí a prevenci proti křečím. 

Multiminerály a vitamíny parfémované tělové spreje
EMC ++ je sprej na tělo s více minerály a více vitaminem parfémovaný. EMC ++ byla navržena tak, aby změnila způsob, jakým obohacujeme naše tělo minerály a vitamíny. Nehýchejte - stříkat. Nyní jen několik postřiků EMC ++ je parfémovaný tělový sprej a vy jste na cestě. Dvoufázový sprej, plný 12 minerálů, 4 vitamíny, přírodní oleje a absorbující molekula. Důkladně Prostřepejte a nastříkejte na požadovanou oblast - Nedýchejte.  Po aplikaci jsou Okamžité výsledky.

Nejjednodušší způsob, jak obohatit tělo minerály a vitamíny
 Multminerální a vitamínové parfémovaný tělový sprej
Zdravé tělo potřebuje minerály a vitamíny. EMC ++ je přírodní relaxant a pomáhá zbavit tělo nadměrného napětí. Zdravé tělo bude odolávat únavě po delší dobu a lépe se opraví.
Hořčík: nutný pro správnou funkci nervů, svalů a mnoha dalších částí těla.
Vápník: Kosti a zuby obsahují více než 99% vápníku v lidském těle. Vápník se také nachází v krvi, svalů a jiných tkáních. Kosti se vždy rozpadají a přestavují a pro tento proces je potřeba vápník.
Draslík: hraje roli v mnoha funkcích těla, včetně přenosu nervových signálů, svalových kontrakcí, rovnováhy tekutin a různých chemických reakcí.
Ženšen: často označovaný jako všeobecné léčivo, protože ovlivňuje mnoho různých systémů těla.
Vitamin A: Nutný pro správný vývoj a fungování našich očí, kůže, imunitního systému a mnoha dalších částí našeho těla.
Vitamín B6: nutný pro správnou funkci cukrů, tuků a bílkovin v těle. To je také nutné pro správný růst a vývoj mozku, nervů, kůže a mnoha dalších částí těla.
Vitamin C: hraje důležitou roli při udržování správné imunitní funkce.
Vitamin E: pomáhá zpomalovat procesy, které poškozují buňky.

Multiminerální a vitamínové parfumované tělový sprej
Naše jedinečná dvojfázová formulace obohacuje vaše tělo pomocí hořčíku, vápníku, draslíku, vitamínu A, B6, E a C, což vám dodá přirozený klid. Přírodní relaxace.
Aplikujte místně: pro denní nebo podle potřeby použití.
Lahvičku dobře protřepejte a poté jednoduše nanášejte 2 spreje na pokožku (paže nebo nohu), jemně protřete do kůže. Opakujte pro všechny oblasti, které vyžadují zvláštní pozornost.

 

Multiminerální a vitamínové spreje můžete použít i pro domácí zvířata
Vyvinutá speciálně pro vaše domácí mazlíčky, Nejjednodušší způsob, jak zajistit, aby vaše domácí mazlíčci získali všechny své minerály a vitamíny. Pro psy a kočky všech věkových kategorií a velikostí. Použijte lokálně. jednou denně.